UAB CELERAUTO - KĖBULŲ SERVISAS VILNIUJE                Tel: +370 610 11113
Kėbulo darbai || Paruošimo - dažymo darbai || Prekyba originaliomis detalėmis || Draudiminių žalų reguliavimas                                                                                    DIRBAME SU VISOMIS DRAUDIMO BENDROVĖMIS LIETUVOJE

PDA paslauga (Pilnas Darbų Atlikimas)

Mūsų galimybės iš ties neribotos. Kadangi įmonėje naudojame pažangiausias programines įrangas bei programas mes galime pasiūlyti Jums:

Mes mylime inovacijas

1. Gauti iš Jūsų maksimaliai didelį užsakymą, skirtingais laikais ir lengvai jį atlikti

2. Jeigu mes negalime  atlikti kažkokio darbo, mes būtinai rasime partnerius, kurie atliks tą darbą.

3. Saugome visą informaciją apie atliekamus darbus ar keičiamas detales (nuotraukos, dokumentai, sutartys kiti svarbūs dokumentai)


Standartinis mūsų klientų užsakymas:

1. Nuplovę pastebėjome, kad mūsų automobilis subraižytas. Subraižytas 3-jose skirtingose automobilio vietose. Ar galėsite užregistruoti draudimo bendrovėje? (3 skirtingi įvykiai)

2. Taip pat pastebėjau įdaužtą stiklą. Ar galite kol remontuosite užsakyti jį ir po remonto pastatyti? (Mes stiklų nestatome, tai atlieka mūsų partneriai, bet mes suorganizuosime šiuos darbus)

3. Štai dar atsiminiau, man reikalingas pakaitinis automobilis. Suorganizuokite prašau.

4. Ir norėčiau pasidaryti antikorozinį padengimą. Ar galėsite? (Na taip be jokių problemų)

5. O po remontų galėsite nufotografuoti draudimo bendrovei KASKO? Kaip tik baigsis noriu pratęsti ir žinau, kad reikalaus nuotraukų. (Ne tik draudimui mes galime padaryti profesionalias nuotraukas ir parduodant automobilį.)

6. O galėsite po visų darbų pristatyti automobilį man į darbą? (Galime pristatyti į bet kurią Jums patogią vietą.)

7. O Jūs nieko nepamiršite padaryti? (Mes žmonės ir pamiršti tai galime net ir turėdami profesionalias programas, bet jeigu jau taip nutiks, kad kažko nepadarysime, mes nedelsdami spręsime šias problemas mūsų sąskaitą, kad klientas liktu patenkintas)