UAB CELERAUTO - KĖBULŲ SERVISAS VILNIUJE                Tel: +370 610 11113
Kėbulo darbai || Paruošimo - dažymo darbai || Prekyba originaliomis detalėmis || Draudiminių žalų reguliavimas                                                                                    DIRBAME SU VISOMIS DRAUDIMO BENDROVĖMIS LIETUVOJE


Remontuodami savo automobilį pagal draudimą Jūs gausite:


Nemokamai:

1. Visų pirma Jūs gausite 1 atsakingą asmenį, kuris valdys visą informaciją susijusią su Jūsų transportu. Kodėl tai svarbu? Nes kai Jūs bendraujate su daug žmonių Jums aktuali informacija tiesiog pasimeta. Pažiūrėkite šį video ir suprasite kodėl.  


2. Automobilio paėmimą - atidavimą Jums patogioje vietoje (ofisas, darbas, namai, sporto salė, oro uostas (suplanuotų atostogų metu) ir t.t)

3. Automobilio plovimą. (Plauname tik tekstilinėse plovyklose arba rankiniu būdu) prieš remontą apžiūrai ir po remonto. 

Kam reikalingas automobilio plovimas prieš remontą? Skaitykite čia: » Automobilio apžiūra prieš remontą

4. Pakaitinį automobilį (apmokės draudimo bendrovė)  - Suorganizuosime Jums pakaitinį automobilį viso remonto metu. (Pagal Civilinį draudimą už pakaitinį apmokės draudimo bendrovė; jeigu remontas pagal KASKO draudimą ir yra sąlyga, kad priklauso pakaitinis automobilis)

5. Pilną automobilio pažeidimų defektaciją - įvertinsime visus pažeidimus ir pasiūlysime ką reikėtų remontuoti o ko ne (pateiksime ką galėtume užregistruoti draudimo bendrovei (jeigu yra KASKO draudimas) ir nesvarbu kiek tai bus įvykių; kruopščiai apžiūrėsime pažeidimus dėl kurių Jūs nekaltas (jeigu tai draudiminis įvykis pagal civilinį draudimą))

6. Užregistruosime įvykius draudimo bendrovėms - Užregistruosime įvykius, nusiųsime reikiamus dokumentus, užpildysime visus reikiamus pranešimus. Pateiksime įvykio pažeidimų nuotraukas. 

7. Sąmatų sudarymas ir derinimas - Remonto sąmatas skaičiuojame Europoje pripažinta Audatex sistema. Audatex leidžia tiksliai apskaičiuoti ir nustatyti remonto žalą bei kokius darbus reik atlikti norint tvarkingai suremontuoti automobilį.

8. Automobilio remontas - pilnai sutvarkysime Jūsų automobilį ir atstatysime būklę iki įvykio. 

9. Detalių paieška -  pagal kliento poreikį naudojame tiek naujas originalias detales tiek dėvėtas. Trečių šalių detalių (kiniškų) nenaudojame (labai retais atvejai kai originali detalė gerokai per brangi o dėvėtos nėra galimybės įsigyti) ir tai leidžia mums užtikrinti nepriekaištingą  bei kokybišką remonto kokybę.

10. Pasirūpinsime draudimo išmokomis - mes pasirūpinsime ne tik, kad draudimo bendrovės apmokėtų už remonto darbus. Mes įvertinsime visus galimus mokėjimus ir padėsime Jums išsireikalauti iš draudimo bendrovės (pakaitinis automobilis, transportavimo išlaidos, prekinės vertės netekimas ir t.t)

11. Suteiksime garantiją ir palinkėsime sėkmingo kelio - Atliktiems darbams suteiksime 12 mėn. garantiją. Pakeistoms dėvėtoms dalims garantija 3 mėn. Pakeistoms naujoms originalioms, garantija taikoma pagal gamintoją.


Mokamai:

1. Franšizė - mokėti tuo atveju jeigu remontas pagal KASKO draudimą ir sąlygoje numatyta, kad yra franšizė

2. Nusidėvėjimas - mokamas tuo atveju jeigu automobilis yra senesnių metų arba remontuojant pagal KASKO ir ten nurodyta, kad bus skaičiuojamas nusidėvėjimas

3. Papildomos mūsų paslaugos - t.y. visos paslaugos nesusijusios su draudiminiu įvykiu.

4. Automobilio būklės pagerinimas - jeigu Jūsų automobilis jau buvo pažeistas iki įvykio toje pačioje vietoje ir draudimo bendrovė išskaitė dalį sumos už būklės pagerinimą.