UAB CELERAUTO - KĖBULŲ SERVISAS VILNIUJE                Tel: +370 610 11113
Kėbulo darbai || Paruošimo - dažymo darbai || Prekyba originaliomis detalėmis || Draudiminių žalų reguliavimas                                                                                    DIRBAME SU VISOMIS DRAUDIMO BENDROVĖMIS LIETUVOJE

Apie mus

Pradėję savo veiklą 2008 metais, nuolat augame ir siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas Jums ir Jūsų automobiliui. Nuo pat pradžių visą dėmesį skiriame klientui, todėl automobilių remontas yra tik dalis mūsų teikiamų paslaugų, kuriomis siekiame išspręsti vairuojančių klientų problemas.

Kadangi esame užimti žmonės, puikiai suprantame, ką reiškia staiga netekti galimybės vairuoti automobilį. Todėl mūsų tikslas yra, kad Jūsų nepatogumai patirti sugedus automobiliui ar patyrus eismo įvykį būtų kuo mažesni.

Siekdami šio tikslo, mes siūlome Jums visą paslaugų spektrą - pradedant nevažiuojančio automobilio paėmimu iš bet kurios vietos Lietuvoje, laikinai suteikiant kitą automobilį, jei būtina - sutvarkant eismo įvykio dokumentus ir baigiant automobilio grąžinimu ten, kur Jūs pageidausite.

Šias problemas sprendžiame įvairiomis priemonėmis - turime nuomojamų ir pakaitinių automobilių parką, autovežimėlius, netgi teisininkų komandą, su kuriais mes pastoviai konsultuojamės esant ginčytinai situacijai (dėl kaltininko nustatymo eismo įvykio metu, dėl draudimo apsaugos galiojimo ir pan.). Siekiame taupyti Jūsų laiką ir pinigus, todėl visas paslaugas operatyviai gausite iš vienų rankų.

Seni klientai mus vadina „greitąja pagalba” automobiliui ar 5 žvaigždučių autoservisu, kadangi siekiame ne tik operatyviai suteikti būtinąją pagalbą tuo metu, kai atsitiko eismo įvykis ar sugedo automobilis, bet ir rūpinamės kliento automobilio poreikiais visą laiką: atliekame periodinę techninę apžiūrą, techninį aptarnavimą, ar primename apie draudimo poliso pratęsimą - visa tai ir dar daugiau nebus pamiršta, o Jums neteks gaišti savo brangaus laiko stovint eilėse ar ieškant geriausių pasiūlymų, nes visa tai už Jus atliks UAB Celerauto... na, bent jau gausite iš mūsų priminimą, o tada spręsite patys :)


Mūsų pagrindinė veiklos sritis yra automobilių remontas, dėl to mes specializuojamės būtent remonto srityje.

Pagal kliento poreikį naudojame tiek naujas originalias detales tiek dėvėtas. Trečių šalių detalių (kiniškų) nenaudojame (labai retais atvejai kai originali detalė gerokai per brangi o dėvėtos nėra galimybės įsigyti) ir tai leidžia mums užtikrinti nepriekaištingą  bei kokybišką remonto kokybę.

Dėvėtas detales naudojame tuo atveju jeigu klientui per brangios naujos originalios dalys arba kai klientas nenori/negali mokėti nusidėvėjimo (kai remontuojama pagal draudimą ir yra skaičiuojamas nusidėvėjimas).

Ieškodami dėvėtų detalių didelį dėmesį skiriame į kokybę ir kad atitiktų šiuos reikalavimus:

  • Už parduotą naudotą dalį būtų suteiktos teisės aktų nustatyta tvarka išduoti pinigų sumokėjimą patvirtinantys dokumentai (t.y. kad nebūtų vogtos dalys)
  • Be defektų
  • Dėvėtoms dalims būtų suteikiama garantija (tam atvejui, jeigu pažeidimų nustatyti pirkimo metu neįmanoma)
  • Kad naudotos dalys būtų atitiktų saugos reikalavimus 


Smulkios detalės - naudojame tik naujas smulkias dalis kaip: laikikliai, tvirtinimo elementas, stambesni bamperio laikikliai ir t.t. Priešingu atveju surinkimas nebus atliktas kokybiškai.

Darbams bei dalims suteikiame garantiją.


Plačiau apie paslaugas:   » Paslaugos PDA paslauga (Pilnas Darbų Atlikimas) 

Mūsų galimybės iš ties neribotos. Kadangi įmonėje naudojame pažangiausias programines įrangas bei programas mes galime pasiūlyti Jums:

1. Gauti iš Jūsų maksimaliai didelį užsakymą, skirtingais laikais ir lengvai jį atlikti

2. Jeigu mes negalime  atlikti kažkokio darbo, mes ......

Plačiau apie PDA paslaugą:  » PDA paslauga

 LAIMINGAS KLIENTAS - MŪSŲ KLIENTAS