UAB CELERAUTO - KĖBULŲ SERVISAS VILNIUJE                Tel: +370 610 11113
Kėbulo darbai || Paruošimo - dažymo darbai || Prekyba originaliomis detalėmis || Draudiminių žalų reguliavimas                                                                                    DIRBAME SU VISOMIS DRAUDIMO BENDROVĖMIS LIETUVOJE


ŽALŲ CENTRAS // DRAUDIMINIŲ EISMO ĮVYKIŲ ŽALŲ REGULIAVIMAS:


Kodėl verta patikėti reguliuoti žalą mums?


Mes suteiksime pilną informaciją kaip elgtis atsitikus draudžiamajam įvykiui (prireikus atliksimę viską patys). Kokius dokumentus Jums reik pristatyti. Kokias išmokas gausite (be draudimo remonto yra dar daug išmokų kaip: pakaitinio automobilio apmokėjimas; dėl įvykio atsiradęs uždarbio praradimas; automobilio prekinės vertės netekimas ir t.t). Prireikus suremontuosime. Gausime išmokas už remontus (Jums nereikės galvoti ar išmokės draudimas ar ne. Nereikės laukti išmokos, kad galėtumėte pradėti remonto darbus). Padėsime gauti visas reikiamas išmokas (Dėl automobilio žalos ar kitų išmokų susijusių su žala)


Arba kreipkitės į draudimą tik būkite tikri, kad viską išmanote nes:

Ar Jums tikrai viskas yra paaiškinama atsitikus draudžiamajam įvykiui, draudimo bendrovėje? 
O nesusimąstėte, kad jie sako tai ka jie nori sakyti? Ir prašo pasirašyti tada kada jie nori, kad Jūs pasirašytumėte. 
O ar žinote, kad pasirašę Jūs galite negauti išmokos, arba gauti tik dalinę išmoką?
O kas jeigu rašydami pasiaiškinimą Jūs paminėsite kažką neteisingai ir tai lems išmokos mažinimą? (kiekvieną dieną draudimo bendrovės sumažina išmokas 35 % esančių žalų bei 24 % esančių žalų siunčiami atsisakymai )

Ar kada atkreipėte dėmesį ką galvoja draudimo bendrovės kai Jūs sakote noriu važiuoti į savo servisą kuris nėra Jūsų sutartinis. Jie nedelsiant pradeda atkalbinėti. O ar žinote kodėl???


O mes visą tai žinome, Mūsų patirtis leidžia mums ir mes galime pasiūlyti Jums visiškai NEMOKAMAI:

Konsultacijos - mes pasiruošę Jums padėti net jeigu Jums reikės tik konsultacijos kaip teisingai užregistruoti žalą. 

Įvykio registravimas  - Nesvarbu ar draudžiamasis įvykis pagal KASKO draudimą ar pagal Privalomąjį. Mes tai atliksime už Jus jums patogioje vietoje. Jeigu patikėsite remontą mums mes atvyksime pas Jus visiškai nemokamai.

Dokumentų tvarkymas - surinksime visus reikiamus dokumentus. Nusiųsime į draudimo bendrovę, užpildysime reikiamus dokumentus papildomoms išlaidos gauti (prarastas pelnas, neuždirbtos pajamos, prekinės vertės netekimas, pakaitinis automobilis ir t.t)

Pakaitinis automobilis - suteiksime pakaitinį automobilį, kurio išlaidas apmokės draudimo bendrovė

Pilnas automobilio remontas - turėdami pilną įranga kokybiškam remontui mes galime užtikrinti, kad Jūsų automobilis bus sutvarkytas kokybiškai ir Jūs vėl saugiai galėsite tęsti savo kelionę. 

Pilna pažeisto automobilio apžiūra:

Mes automobilį apžiūrime taip, kad įvertinti visus įmanomus pažeidimus susijusius su eismo įvykiu. Draudimo bendrovė apžiūri taip kaip jiems reik t.y. jie siekia, kad išmokos būtų maksimaliai sumažintos (pvz: jeigu Jums įvažiavo į priekinę automobilio dalį, galimai draudimo bendrovė pažymės tik priekinį bamperį labai nežiūrėdami ar pažeisti ir žibintai ir variklio gaubtas ir t.t. išskyrus atvejus kai tai akivaizdžiai yra matoma).

Kruopšti automobilio apžiūra

Norint įvertinti visus įmanomus pažeidimus nuo nelabai pastebimų įbrėžimų (ko pasekoje bėgant laikui prasideda korozija), pažeistų laikiklių ar kitų dalių automobilio apžiūrą atliekame šiais etapais:


1. Rankinis plovimas - kruopščiai nuplausime automobilį, kad pamatyti visus įmanomus pažeidimus. Nuo stambių pažeidimų iki smulkių subraižymų ar sulaužytų dalių.


2. Fotografavimas - nufotografuosime, apžiūrėsime, įvertinsime


3. Išrinkimo darbai - Ypač reikalingi atlikti pilną automobilio pažeidimų defektaciją. Tik išardę galėsime nustatyti visus įmanomus pažeidimus (net ir tų kurių Jūs nepastebėsite neišrinkus)


4. Papildomas fotografavimas - ji reikalinga papildomiems pažeidimams įamžinti, kurių nesimatė iki išrinkimo


5. Pilnas atliekamų darbų bei reikiamų dalių sąrašas - tik atlikus aukščiau nurodytus darbus galima pilnai įvertinti automobilio remonto bei reikiamų dalių kaštus.MES ESAME SAVO SRITIES PROFESIONALAI. ESAME UŽREGISTRAVĘ IR SĖKMINGAI ADMINISTRAVĘ DAUGIAU NEI 2850 ŽALŲ.

 


 

Raktažodžiai:

Žalų centras, Zalu centras, LD zalu centras, LD zalos, LD draudimas, Ergo zalos, ergo zalu centras, Ergo draudimas, BTA zalos, BTA zalu centras, BTA draudimas, Gjensidige zalos, gjensidige zalu centras, gjensidige draudimas, Seesam zalos, Seesam zalu centras, Seesam draudimas, If... zalos, If... zalu centras, If... draudimas, Compensa zalos, Compensa zalu centras, Compensa draudimas, Žalų reguliavimas, žalų sureguliavimas, žalų administravimas, žalų administravimo ypatumai, žalų sureguliavimo centras, lietuvos draudimas zalu administravimas, gjensidige zalos atlyginimas, LD zalos atlyginimas, zalos atlyginimas, draudimo zalos atlyginimas po autoivykio, zalos atlyginimas po autoivykio, zalos atlyginimas po avarijos, ergo zalos atlyginimas, ergo draudimas zalos atlyginimas, draudimo ismokos po avarijos, draudiminis įvykis, Žalos atlyginimas, draudiminis įvykis, draudimo ismoka uz automobili